ZESTAW: Dron GoPro Karma QKWXX-601-EU + Kamera GoPro HERO 6 Black

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 799
  • Producent: Gopro
  • Dostępność: Brak  (0 szt.)
    Czas realizacji: 48 godzin
  • szt.
  • 4 499,00 zł
  • Niedostępny
  • Oblicz

Więcej niż dron. To Karma.System Karma™ umożliwia nagrywanie niewiarygodnie płynnego materiału filmowego GoPro z powietrza, kamerą trzymaną w ręce lub zamocowaną na ciele. Kompaktowy i ultraprzenośny dron Karma po złożeniu mieści się w przeznaczonym dla niego lekkim etui. Kontroler lotu w stylistyce gamepada z wbudowanym wyświetlaczem dotykowym pozwala na łatwe i przyjemne pilotowanie drona Karma. Znajdujący się w zestawie stabilizator kamery można odłączyć od drona i dołączyć do także będącego na wyposażeniu uchwytu Karma Grip, co pozwala nagrywać wyjątkowo stabilny i profesjonalny materiał filmowy kamerą trzymaną w ręce lub zamocowaną na ciele.

Funkcje i korzyści:
Ultraprzenośny
- Po złożeniu dron Karma mieści się w dołączonym lekkim etui. Można go zabrać w każde miejsce. Gdy chcesz rozpocząć lot, po prostu rozłóż drona, zamontuj wirniki i startuj.

Odłączany stabilizator kamery

- Stabilizator systemu Karma umożliwia nagrywanie zapierających dech filmów bez drgań, zarówno w powietrzu jak i na ziemi.

Stabilizacja przy filmowaniu z ręki

- Wymontuj stabilizator systemu Karma i dołącz do uchwytu Karma Grip, aby uzyskać wyjątkowo stabilne, profesjonalnie wyglądające ujęcia filmowane kamerą trzymaną w ręce.

Montaż na ciele

- Karma Grip pasuje do uchwytów GoPro na ciele, w tym do uchwytu naramiennego wbudowanego w etui na dron Karma, co pozwala uzyskać wyjątkowo stabilny materiał filmowy z kamery zamocowanej na ciele.

Kontroler lotu w stylistyce gamepada
- Pilotowanie przy użyciu kontrolera lotu w stylistyce gamepada jest świetną zabawą1. Kontroler ułatwia równoczesne kierowanie dronem i sterowanie kamerą.

Zobacz to, co widzi dron

- Na wbudowanym wyświetlaczu dotykowym kontrolera lotu drona Karma można oglądać obraz z lecącego drona, transmitowany na żywo, z perspektywy pierwszej osoby.

Bardzo jasny wyświetlacz dotykowy

- Wyświetlacz dotykowy kontrolera lotu zaprojektowano specjalnie w celu poprawy widoczności w warunkach jasnego, naturalnego oświetlenia.

Szkolenie przed lotem

- Wbudowany samouczek oraz symulator lotu pozwalają w łatwy i zabawny sposób zapoznać się z podstawami sterowania przed pierwszym lotem.

Automatyczny start + lądowanie

- Włączana jednym przyciskiem funkcja automatycznego startu i lądowania pomaga początkującym operatorom w pilotażu.

Opracowany w celu uniknięcia kłopotów
- Wbudowana funkcja stref zakazu lotów zapobiega przypadkowemu naruszeniu przez drona granic obszaru z ograniczeniami lotów.

Automatyczny powrót do miejsca startu
- Bezpieczny powrót drona Karma do operatora w przypadku utraty kontaktu wzrokowego, utraty łączności lub wyczerpania akumulatora.

Pełna kontrola nad kamerą
- Zaprojektowany od podstaw w celu zapewnienia pełnej kontroli nad kamerą GoPro podczas lotu, system Karma umożliwia zdalne sterowanie wszystkimi trybami pracy kamery i ustawieniami filmowania, dodawanie tagów najlepszego ujęcia oraz zmianę innych parametrów za pomocą wbudowanego wyświetlacza dotykowego.

Zabierz znajomych na przejażdżkę
- Aplikacja GoPro Passenger™ umożliwia znajomym oglądanie lotu i sterowanie kamerą w zastępstwie operatora.

Wbudowana funkcja automatycznych sekwencji zdjęć
- Dzięki funkcji automatycznych sekwencji zdjęć, służącej do tworzenia profesjonalnych selfie drona (Dronie), a także ujęć typu Kamera na linie, Orbit czy Ukazanie, można łatwo uzyskać ujęcia wysokiej jakości już przy pierwszej próbie.

Części zamienne, aby dłużej latać
- Ramiona, podwozie i inne elementy można łatwo wymienić. W zestawie znajdują się zapasowe wirniki.

GoPro Care — Ty uszkodzisz, my wymienimy
- Opcjonalny pakiet GoPro Care to najlepsza ochrona drona Karma. Przedłuż standardową gwarancję i ciesz się ochroną przed przypadkowym uszkodzeniem przez pełne dwa lata2. - Więcej informacji u Producenta

W zestawie:
- Kamera GoPro HERO6 Black
- Dron GoPro Karma Drone
- Kontroler lotu drona Karma z wyświetlaczem dotykowym
- Stabilizator systemu Karma
- Rękojeść do uchwytu Karma Grip
- Szelki Karma
- Ładowarka do drona Karma
- Akumulator do drona Karma
- 6 wirników
- Pierścień mocujący do drona Karma
- The Frame
- Etui na dron Karma
- Kabel USB-C