O firmie

Sklep fotograficzny, sklep z dronami

Max-foto.pl to sklep fotograficzny, w którym znajdziesz urządzenia z dziedziny foto i video. Dysponujemy zróżnicowanym asortymentem. Znajdziesz u nas sprzęty z najwyższej półki, jak i te w cenie ekonomicznej. Dzięki temu docieramy do szerokiego grona odbiorców, którzy stają się naszymi zadowolonymi Klientami.  Poszukujesz drona? Chcesz wyposażyć swoje studio fotograficzne? Szukasz profesjonalnej kamery sportowej? To i o wiele więcej znajdziesz u nas!

Kamery GoPro do zadań specjalnych

Sport masz we krwi? Nie wyobrażasz sobie życia bez kolarstwa wysokogórskiego, wspinaczki, paralotniarstwa czy windsurfingu? Chcesz dzielić się swoimi osiągnięciami, a także niecodziennymi widokami z bliskimi lub internautami? Jeśli tak, to potrzebujesz kamery do zadań specjalnych. Kamery GoPro to obecnie jedne z najbardziej wytrzymałych kamer, które zagwarantują Ci zdjęcia i filmy w najlepszej jakości. W Max-foto.pl znajdziesz szeroki wybór urządzeń GoPro. Interesuje Cię konkretny model? A może dopiero rozglądasz się za kamerką sportową? Skontaktuj się z nami, opisz swoje potrzeby, a my na nie z pewnością odpowiemy.

Profesjonalne wyposażenie studia fotograficznego

Wielu fotografów odczuwa potrzebę stworzenia profesjonalnego studia fotograficznego. Nic w tym dziwnego skoro wyznaczenie przestrzeni przystosowanej do robienia zdjęć generuje wiele korzyści. Studio w odczuwalny sposób poszerzy zakres możliwości fotografa. Jeśli poszukujesz sprzętów do swojego studia, lub dopiero myślisz o jego zaaranżowaniu, zapoznaj się z naszą ofertą. Mamy dla Ciebie wszelkie niezbędne akcesoria – blendy, statywy, tła, lampy.

Sklep z dronami, sklep GoPro

W naszym sklepie znajdziesz także drony – nowoczesne statki bezzałogowe, które cieszą się niesłabnącą popularnością. W Max-foto.pl dysponujemy szeroką ofertą dronów. Proponowane egzemplarze wyróżniają się wysokimi parametrami oraz nienagannym standardem wykonania. Dzięki nim będziesz mógł nagrywać filmiki i robić zdjęcia z lotu ptaka, a uzyskawszy odpowiednie certyfikaty – zacząć używać ich w celach komercyjnych takich jak obsługa imprez okolicznościowych lub działalność w branżach technicznych.

Max-foto.pl to także szereg akcesoriów, dzięki którym utrzymasz w sprawności technicznej swój sprzęt – ładowarki, akumulatory, plecaki, przybory do czyszczenia to tylko niektóre z nich. Dzięki temu nasza usługa jest ze wszech miar kompleksowa.