Uchwyt dwuręczny do gimbali Feiyu Tech a1000 i a2000

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 661
  • Producent: Feiyu
  • Dostępność: Brak  (0 szt.)
    Czas realizacji: Zapytaj o dostępność
  • szt.
  • 759,00 zł 599,00 zł
  • Niedostępny
  • Oblicz

Uchwyt dwuręczny do gimbali FeiyuTech a1000 i a2000 to niezwykle praktyczne akcesorium pozwalające rozbudować funkcjonalność oraz komfort pracy ze stabilizatorem.Uchwyt montowany jest u podstawy głowicy gimbala analogicznie do uchwytu jednoręcznego. Zastosowanie wersji dwuręcznej umożliwia uzyskanie płynniejszych, bardziej naturalnych ruchów. Rozłożenie ciężaru urządzenia na dwie ręce ma także znaczący wpływ na komfort użytkownika podczas wielogodzinnej pracy na planie zdjęciowym.

Składana konstrukcja uchwytu sprawia, że jest on łatwy w transporcie i magazynowaniu. Dziewięć mocowań statywowych żeńskich 1/4" rozmieszczonych na uchwycie pozwala na montaż dodatkowych akcesoriów takich jak lampy, mikrofony lub monitory. Mocowania umożliwiają także instalację gimbala na różnego typu statywach i mocowaniach.

Prawa rączka uchwytu wyposażona została w panel sterujący pracą gimbala. Ergonomiczne rozłożenie przycisków funkcyjnych oraz umiejscowienie joysticka zapewniają komfort użytkowania oraz pełną kontrolę nad pracą urządzenia. W lewej rączce znajduje się zasobnik na akumulatory. Oba uchwyty wykończone zostały miękkim, przyjemnym w dotyku sylikonem zapobiegającym wyślizgnięciu się stabilizatora z ręki.

Uchwyt kompatybilny jest z gimbalami FeiyuTech a1000 oraz a2000.

W zestawie poza uchwytem znajdują się dwa akumulatory, ładowarka, kabel micro USB – USB oraz adapter umożliwiający montaż akcesoriów wyposażonych w mocowanie typu zimna stopka.

 

Specyfikacja:
- waga: 740 g
- składana konstrukcja
- sterowanie 3 przyciskami i joystickiem
- wskaźnik trybów oraz ładowania
- 9 mocowań statywowych żeńskich 1/4"

Kompatybilność:
- Gimbale FeiyuTech a1000 i a2000

Zawartość zestawu:
- uchwyt dwuręczny do gimbali a1000 i a2000
- 2 akumulatory
- ładowarka do akumulatorów
- kabel micro USB - USB
- adapter montażowy z mocowania statywowego 1/4” – sanki lampy błyskowej