Ramię teleskopowe Removu P80-DG grafitowe aluminiowe 80cm

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 532
  • Producent: Removu
  • Kod producenta: 8809430040424
  • Dostępność: Dostępny Dostępny  (1 szt.)
    Czas realizacji: 24 godziny
  • szt.
  • 149,00 zł 99,00 zł

Removu P80-DG to wykonane z ultralekkiego i niezwykle wytrzymałego stopu aluminium ramię teleskopowe o maksymalnej długości 80 centymetrów.

 Removu P80-DG stworzono z myślą o entuzjastach sportów ekstremalnych oraz wszystkich tych, którzy filmują i fotografują w najtrudniejszych warunkach. Wykorzystany do produkcji ramienia stop aluminium TH72M jest rewolucyjną technologią znaną z konstrukcji najwyższej klasy kijków trekkingowych. TH72M zapewnia nadzwyczajną lekkość i wytrzymałość – dwie cechy gwarantujące komfort i niezawodność w terenie.

Kijek Removu P80-DG posiada na końcu standardowe mocowanie statywowe (męskie) ¼ cala kompatybilne z większością aparatów, kamer i akcesoriów fotograficznych. Ponadto w komplecie znajduje się adapter statywowy do systemu GoPro (wraz z śrubą montażową) jak również dodatkowe mocowanie statywowe do zainstalowania na adapterze GoPro. Dzięki temu możliwa jest regulacja kąta nachylenia kamery lub aparatu.

Pewny chwyt i wygodę użytkowania zapewnia wykonana z pianki EVA rączka oraz znajdująca się w komplecie smycz nadgarstkowa. Dodatkowo za sprawą wmontowanego w uchwyt mocowania statywowego (żeńskiego) ¼ cala możliwe jest zainstalowanie ramienia Removu np. na statywie lub połączenie go z innymi, kompatybilnymi akcesoriami. Dzięki zastosowaniu mechanizmu rozporowego ramię teleskopowe można rozłożyć na części w taki sposób w jaki rozkłada się kijki trekkingowe. Pozwala to na dokładne opłukanie poszczególnych elementów ramienia, na przykład po użyciu w słonej wodzie.

 

Specyfikacja:
- wymiary: 33 x ⌀3,2 cm (wymiary bez adapterów); długość maksymalna: 80 cm
- waga: 113 g
- kolor: grafitowy
- tworzywo: stop aluminium TH72M, pianka EVA, plastik
- mocowanie z możliwością regulacji kąta nachylenia kamery
- trzy sekcje

W zestawie:
- ramię teleskopowe
- adapter statywowy - mocowanie systemu GoPro / mocowanie statywowe 1/4” (żeńskie)
- adapter - mocowanie statywowe 1/4” (męskie) / mocowanie systemu GoPro
- smycz na nadgarstek